PMF-4V320WCGR
- Mfr.Part #
- PMF-4V320WCGR
- Description
- AC/DC CONVERTER 4.2V 320W
- Current - Output 1 :
- 55 A
- Efficiency :
- 76.5%
- Features :
- Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 320W
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 4.2V